خدمات

رفاه گستران سلامت ایرانیان با داشتن تیمی از افراد مجرب و متخصص در سراسر کشور این شرایط را فراهم کرده است که عموم هموطنان گرامی بتوانند با مراجعه به مراکز تحت قرارداد شرکت که دارای داندانپزشکان مجرب، متعهد و حرفه ای هستنید خدمات با کیفیت و قیمت بسیار مناسب دریافت کنند. 

ایمپلنت​

ایمپلنت دندان قطعه ای از جنس آلیاژ تیتانیوم و وانادیم و آلومینیوم است. درواقع این روش یکی از بهترین راه های کاشت دندان های از دست رفته شما است که با استفاده از مواد خوب کمترین مخالفت بدن را دارد.

لمینت

افرادی که دندان های زیبا و سفیدی ندارند و از لبخند زیبا برخوردار نیستند، به دنبال دندان هایی زیبا و سفید هستند. لمینت دندان راه چاره برای این افراد است که روی سطح جلویی دندان را پوشش می دهد.

پرکردن دندان

تمامی پزشکان طرف قرارداد با ما ضمن داشتن تجربه و تخصص بالا از بهترین امکانات و مواد اولیه برای پر کردن دندان های آسیب دیده استفاده می کنند تا شما تا مدتها پس از پر کردن دندان مشکلی نداشته باشید.

تخصص ما

علاوه بر خدماتی که در بالا ذکر شد سایر خدمات دندان پزشکی نیز در لیست خدمات مراکز تحت پوشش ما نیز قرار دارند و شما می توانید تقریبا از تمام خدمات مربوط به دندان پزشکی بهره مند شوید.

رفاه سلامت ایرانیان

برای دریافت توضیحات بیشتر در رابطه با مراکز تحت پوشش و خدمات ما می توانید با پشتیبان های ما تماس بگیرید.

شماره های پشتیابانی

021-91300865

آدرس

سلامت ایرانیان- ساختمان مرکزی تهران: نواب خیابان خوش کوچه تمدن پلاک ۷ - شناسه ملی :۱۴۰۱۰۲۵۳۴۴۶

شماره تماس

۰۲۱-۹۱۳۰۰۸۶۵
سامانه پیامکی:
10003915

ایمیل

info@salamateiranian.ir